Ålgård Baptistmenighet > Kontakt oss
 


Menighetsrådsleder

Klaus Hestenes

Klaus Hestenes

Kontaktinfo:

Tlf: 901 62 807

Mail: Klaus.hestenes@lyse.net​

 

Les mer..
Ansatte

Pastor: Magnar Mæland

Pastor: Magnar Mæland

Ansvarsområde:
Daglig leder, forkynnelse, sjelesorg.

 

Kontaktinfo:
907 97 945

magnar@baptist.no

Les mer..

Pastor: Anders Undheim

Pastor: Anders Undheim

Ansvarsområder: 
forkynnelse, profilering, data og lederoppfølging.


Kontaktinfo:

901 85 969
anders@aureco.no

Les mer..

Ungdomspastor: Kenneth Manuel Innvær Andersen

Ungdomspastor: Kenneth Manuel Innvær Andersen

Ansvarsområder:
Impact, 
junior, forkynnelse, leirarbeid & BRU.

 

Kontaktinfo:

450 07 673

kenneth.andersen@baptist.no

Les mer..

Menighetsarbeider: Camilla Oseland

Menighetsarbeider: Camilla Oseland

Ansvarsområder:

Oppfølging og utvikling av smågrupper, formidling til barn, mentoring i barne -og ungdomsarbeidet, lede Åpen Lekestue, og administrative oppgaver.

 

Kontaktinfo:

 

 

928 03 707

 

camilla.oseland@baptist.no

Les mer..

Menighetsarbeider: Ella Helland

Menighetsarbeider: Ella Helland

Ansvarsområder:
Babytrall, barnegospel, søndagsskole og diverse administrasjon.

 

Kontaktinfo:
917 61 355

ella.helland@baptist.no

Les mer..
Lenker

     

Adresse
Besøksadresse:
Emmausveien 1
4330 Ålgård
           
    Postadresse:
    Postboks 49
    4339 Ålgård 
 

Send E-post

21. november 2019 | Logg inn | Copyright [2012] Ålgård baptistmenighet Powered by Agrando